Reklamní textil Keya

Textil Keya je novinkou v ČR a na Slovensku. Jedná se o celosvětovou značku reklamního textilu, která má svou kvalitu podloženou množstvím certifikátů.

Certifikáty Keya

Nabízíme reklamní trička pánská a dámská, která jsou díky své jedinečně nízké ceně vhodná pro jednorázové akce i dlouhodobější reklamní a marketingové účely a vhodná jsou také k potisku. Pánská reklamní trička Keya nabízíme ve dvou kvalitách – gramážích 150 a 180 g/m2. V nabídce máme více jak 10 barev triček jak v pánském, tak i dámském provedení. Dámská trička Keya nabízíme v gramáži 150 g/m2 a v 7 barvách. Barvy i sortiment Keya budeme postupně rozšiřovat.

Vzorník barev triček Keya (Economy a Exclusive)

Vzorník barev triček Keya

* Vzorník barev s ústřižky triček zasíláme na základě Vašeho požadavku společně s první objednávkou.

Nabízíme následující trička Keya

Pánské reklamní tričko 150 g/m2

Pánské tričko Keya 150 g/m2

Bavlněná trička k potisku na jednorázové akce i dlouhodobější reklamní a marketingové příležitosti za vynikající cenu. V nabídce máme 11 barev ve velikostech S-3XL.

Dámské reklamní tričko 150 g/m2

Dámské tričko Keya 150 g/m2

Dámské tričko s krátkým rukávem pro jednorázové akce i dlouhodobější reklamní a marketingové příležitosti. Bavlněná dámská trička bez potisku v 7 barvách a velikostech S-XXL.

Pánské reklamní tričko 180 g/m2

Pánské tričko Keya 180 g/m2

Bavlněné pánské tričko bez potisku v silnější gramáži pro jednorázové akce i dlouhodobější reklamní a marketingové příležitosti. Vyberte si z 8 barev a velikostí S-3XL.

Dámské reklamní tričko 180 g/m2

Dámské tričko Keya 180 g/m2

Dámské reklamní tričko vyrobené ze 100% bavlny v gramáži 180 g/m2. K dispozici jsou různé barvy triček. Díky vysoké gramáži je tričko oblíbené pro reklamní a marketingové účely. Tričko je bez potisku, ale bez problému na něj lze tisknout různými metodami. Vyberte si z 5 atraktivních barev a velikostí S-XXL.

Skladem mikiny Keya

Mikina klokanka NEW

Mikina klokanka NEW

Nejlevnější mikina na našem e-shopu v kvalitě, která vás překvapí! Příjemná mikina typu klokanka v gramáži 280 g/m2. Ideální mikina pro běžné nošení, nebo jako pracovní mikina. Materiál mikiny umožňuje aplikaci potisku, nebo výšivky. Mikinu si můžete zakoupit na e-shopu v barvách: černá, červená, šedý melír. K dispozici jsou velikosti S-XXXL.

Copyright © 2014-2017 Dual Trade s.r.o. - www.PromoTextil.cz | www.TextilKeya.cz | www.LevnyReklamniTextil.cz